About us

Restoran Kishmish

 

Restorani rafineeritud interjööri on võimatu unustada. Seintelt kumavad vastu iidsetest aegadest meieni säilinud aserbaidžaani vaipade värvid ja mustrid. Tänu sellele saavad külalised kasvõi mõneks ajaks unustada põhjamaises pealinnas valitsevat külma ning tunda, et nad on sattunud päikselisse Aserbaidžaani – idakultuuri ja -ajaloo kätkisse. Sisekujunduses on kasutatud üle saja ornamendi liigi, neist igaühel on oma tähendus ja erk kunstiline lahendus.
Restoran mahutab kuni 150 inimest. See lubab korralda kõikvõimalikke pidulikke üritusi ja äriläbirääkimisi, veeta privaatseid romantilisi õhtuid. Mis on aga eriti tähtis, restorani personalil on suured kogemused pudulike ürituste korraldamisel – Teil aidatakse koostada menüü ning korraldada sõuprogramm. 

Restoran Kishmish

Menüü peegeldab täiel määral aserbaidžaani, euroopa, vene ja idaköögi rikkust. Meil on kõige suurem šašlõkkide valik kogu linnas!

Nädalavahetustel saavad restorani „Kishmish“ külastajad kuulata elavat muusikat, nautida kõhutantsu idamaise kaunitari esitluses. 

Neljapäevast pühapäevani võib siin näha meelelahutusprogrammi.  disko toimub al  reedel ja laupäeval al 23:00 kuni 03:00

Ideaalne koht:

Bankettide, Lõbusate pidude, Ärikohtumiste, Firmapidude, Pulmade korraldamiseks, Et veeta meeldivalt aega välismaalt tulnud sõpradega, Hiliseks õhtusöögiks, Varajaseks hommikusöögiks, Romantilisteks õhtuteks, Seltskonnaeluks, Perekonnaõhtuteks, Õnnelikult logelemiseks, Turistide jaoks, Õhtusöögiks mõistliku hinnaga.

СЫРОЕ МЯСО КУРИНОГО ФИЛЕ В МАРИНАДЕ

Täpsema info saate telefonilt 6014118, 55681558 (Pallasti 21)
või kirjutades aadressil info@kishmish.ee või siis kohale tulles, sest alati on hea tulla sinna, kuhu Teid oodatakse!

Kohtumiseni Restoranis Kishmish!